Angela Martini vjen me poza ‘të nxehta’ për fansat në Instagram

Bukuroshja Angela Martini është një nga modelet më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë në të shumtën e rasteve edhe imazhet provokuese.

Një gjë të tillë, Martini e ka bërë në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.Ajo ka realizuar disa poza mjaft ‘të nxehta’, duke u shfaqur në të brendshme të kuqe pranë një divani.

Angela ka vënë në pah linjat atraktive trupore, për të cilat kujdeset në maksimum dhe kjo është arsyeja që vija e saj e trupit është e lakmueshme nga çdo femër.“Mashallah”, shkroi modelja shkodrane në mbishkrimin e fotografive, duke iu referuar kështu formave të saj.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar dhe janë joshur nga kjo paraqitje provokuese e saj. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail