Pas imazheve me të dashurin, Dafina Zeqiri publikon ‘twerk’-un që bëri për fansat në koncert

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiir, ka mbajtur së fundmi një koncert në jug të Shqipërisë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa imazhe nga koncerti i fundit, ku duket se atmosfera e krijuar nga ajo ka qenë në nivel të lartë.Në videon e publikuar në InstaStory, Dafina fillimisht u shfaq në dhomën e hotelit, nën shoqëri të të dashurit të saj, DJ Geek. Më pas, ajo është gjendur pranë fansave me interpretimin e saj, ndërsa në një moment, nuk ka hezituar që të bëjë ‘twerk’ para fansave.

Videon në fjalë, Dafina gjithashtu e ka publikuar në InstaStory, duke marrë kështu vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë për këtë performancë të zjarrtë.

Dafina përndryshe këtë verë duket të jetë shumë aktive në prurjen e projekteve të reja muzikore, njashtu dhe me koncerte. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail