Dafina pozon ‘topless’ para pasqyrës, merr vëmendjen me tatuazhet te pjesa e gjoksit

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është duke shijuar një verë plot me koncert dhe performanca në pishina apo vende bregdetare.

Ajo gjithashtu ka nxjerr në treg disa projekte muzikore, një këngë solo dhe një bashkëpunim, të cilat kanë rezultuar mjaft të suksesshme.Dafina ndërkohë po vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.Së fundmi, këngëtarja publikoi për ndjekësit e saj në InstaStory një imazh mjaft provokues, ku shfaqej duke xhiruar veten para pasqyrës.

Ajo kishte të veshur një sako të zezë, pa reçipeta, duke bërë që dekolteja e saj e hapur të vihej në pah.

Në të njëjtën kohë, Zeqiri vuri në pah edhe tatuazhin e saj të realizuar në gjoks, i cili është një shqiponjë dhe figurë gjeometrike e përbërë prej disa trekëndëshave.Përndryshe, këngët e saj “Japa” dhe “Pa ty” në bashkëpunim me Mumën dhe Cricket, janë aktualisht ndër këngët më të dëgjuara verore. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail