Kim Kardashian mahnit me figurën trupore në pozat me bikini

Kim Kardashian ka treguar linjat e famshme trupore në një palë bikini të zeza.

Ylli 40 vjeçar i “Keeping Up With the Kardashians”, e cila së fundmi u ribashkua me Kanye West për albumin “Donda”, ka qenë më e zëshme përfshirë edhe divorcin me bashkëshortin.Në disa fotografi të reja që tregojnë fizikun e Kim nga para dhe mbrapa, superylli nuk ka hezituar të shfaqet e qeshur edhe para kamerës.

Fansat i pëlqyen këto imazhe në masë të madhe dhe njëri prej tyre shkroi: “As zjarri nuk është më i nxehtë se ti”.

Kim kurrë nuk ka qenë e turpshme të postojë fotografi të figurës së saj të jashtëzakonshme, por miliarderja ka shtuar përmbajtjen në bikini kohët e fundit në prag të divorcit me Kanye.Ylli televiziv, i cili bëri kërkesë për divorc nga burri i saj Kanye në fillim të këtij viti, u ribashkua me të muajin e kaluar dhe të dy duket se ishin në marrëdhënie të mira.

Albumi i dhjetë i ardhshëm i West do të përfshijë gjithashtu edhe martesën me Kardashian.

Ky album pritet të publikohet i plotë më 5 gusht. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail