Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko publikojnë klipin e këngës së re “Ça bone”

Ashtu siç paralajmëruan, reperët e popullarizuar të skenës shqiptare, Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Ça bone” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Artistët vijnë të mahnitshëm në videoklip duke marrë vëmendje të madhe edhe me paraqitjen skenike.Teksti është shkruar nga vet reperët, kurse për muzikën dhe producimin është kujdesur Çelik Lipa nga SBS Entertainment.

Producent kryesor i kësaj kënge ndërkohë është Adea Kelmendi.

Në bazë të replikave që kanë marrë deri më tani, projekti u mirëprit dhe duket se do jetë një nga hitet e kësaj kohe.Të plotë tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Ledrit në platformën YouTube. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail