Jensen Eccles: Jessica Alba ishte një kolege e tmerrshme

Los Anxhelos, 20 janar 2022 (MIA) – Aktori amerikan Jensen Eccles beson se Jessica Alba “ia ka vështirësuar jetën” duke punuar së bashku rreth 20 vjet më parë.

Alba luajti në "Dark Angel" nga viti 2000 deri në 2003, gjë që i solli famë botërore. I pyetur për xhirimet e "The Dark Angel" në shfaqjen në internet nga Michael Rosenbaum, ylli televiziv nga seriali i mëvonshëm "Supernatural", ai tha se kolegu i tij në atë kohë 20-vjeçar "ishte i tmerrshëm" dhe se "kjo i tha hapur në fytyrë”.

- E dua Xhesin, që, e di, disi bie ndesh me atë që sapo thashë… Ajo ishte nën shumë presion në atë serial. “Ajo ishte e re dhe ishte në një lidhje me (bashkëylltarin e serialit, Michael Wederley, p.m.) – ishte e vështirë për të dhe ajo po shkaktonte stres të panevojshëm, mendoj, në xhirime”, tha Eccles.

Ai e përshkroi marrëdhënien e tij me Albën si “llojin më të keq të sherrit mes vëllait dhe motrës”, sepse ajo e shihte atë si një “djalë të pashëm” të panevojshëm në serial. Ai vendosi t'ia kthejë "me kënaqësi", ndaj mendon se kjo qasje e tij megjithatë "ndërtoi njëfarë respekti të ndërsjellë" mes tyre dhe se ata madje u shoqëruan "në mënyrë platonike".

Jessica Alba nuk iu përgjigj këtyre komenteve dhe kujtimeve të ftohta e të ngrohta.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail