Britney Spears është shtatzënëLos Anxhelos, 12 prill 2022 (MIA) - Britney Spears dje në Instagram njoftoi se është shtatzënë.

“Pra, bëra një test shtatzënie dhe… do të lind një fëmijë (pason një emoticon me një fëmijë)… Po rritet !!! Dhe nëse janë dy atje… thjesht do të pushoj”, ka shkruar ndër të tjera këngëtarja me shaka.

Më pas ajo thotë se do të dalë më pak që “paparacët të mos përpiqen të bëjnë para” tek bebi i saj. Ajo më tej ankohet se kur ishte shtatzënë për herë të fundit, ajo ishte në depresion dhe nuk kishte marrë mbështetjen e duhur.

"Gratë nuk flisnin për këtë atëherë... Disa njerëz mendonin se ishte e rrezikshme nëse një grua ankohej kështu me një fëmijë në të... Por tani gratë flasin për këtë çdo ditë... Faleminderit Jezus, ne nuk duhet ta mbajmë më atë sekret të dhimbshëm." shkroi Britney, duke shtuar se do të praktikonte joga çdo ditë për të mbajtur trupin dhe mendjen në formë.

Shpërndani shumë gëzim dhe dashuri!”, ka shkruar ajo në fund të postimit.

Lajmi vjen disa muaj pas përfundimit të kujdestarisë së diskutueshme gjyqësore të këngëtares. Gjatë seancës gjyqësore, Spears i tha atij se kujdestari i saj kishte refuzuar kërkesën e saj për të hequr DIU-në në mënyrë që ajo të mund të kishte një fëmijë të tretë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail