Për shkak të kushteve të motit, koncerti i "Deep Purple" zhvendoset në arenën "Boris Trajkovski".Shkup, 24 maj 2022 (MIA) - Për shkak të motit të paralajmëruar me shi më 27 dhe 28 maj, në konsultim me menaxhmentin e "Deep Purple", koncerti i grupit do të bartet në arenën "Boris Trajkovski". 28.

Sipas organizatorëve, me këtë, të gjithë me bileta të blera deri më tani, si dhe të gjithë ata që do të blejnë tash e tutje, do të mund të zgjedhin nëse duan ta shikojnë koncertin ulur apo në këmbë.

Organizatorët shtojnë se në shitje sipas kapacitetit të arenës “Boris Trajkovski” janë edhe 1500 bileta që do të shiten deri në koncert me të njëjtin parim (përdhes dhe tifoz), por me ato bileta mund të uleni.

Ato mund të blihen në të gjitha pikat e shitjes në rrjetin Avalon në mbarë Maqedoninë, sheshin Maqedonia dhe online në avalon.mk, shtuan organizatorët.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail