Ka nisur gjykimi i padisë së Vanessa Bryant për fotot e rrëzimit të helikopterit.Uashington, 11 gusht 2022 (MIA) – Një juri prej gjashtë femrash dhe katër meshkujsh është përzgjedhur në padinë e Vanessa Bryant kundër Los Angeles County për fotografitë e tmerrshme të marra nga rrëzimi i helikopterit që vrau bashkëshortin e saj Kobe, vajzën Gianna dhe shtatë persona të tjerë. , raportoi CNN.

Fjalët hyrëse në gjyq nisën pasditen e djeshme. Gjyqi pritet të zgjasë rreth dy javë.

Juria e përzgjedhur përfshin një murgeshë, një person që punon në produksionin televiziv për NBC Universal, një student, një investitor imobiliar, një studiues farmaceutik, një profesor i shkencave kompjuterike, një kuzhinier restoranti.

Gjyqi fillon më shumë se dy vjet pasi legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare dhe shtatë persona të tjerë vdiqën në një përplasje helikopteri në Kaliforni.

Në padi, Vanessa Bryant pretendon se fotot e përplasjes së janarit 2020 u shpërndanë nga punonjësit e departamentit të zjarrit dhe sherifit në mjedise të parëndësishme për hetimin, përfshirë në një bar.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail