Christian Bale: Jam bërë i famshëm nga rolet që DiCaprio i refuzoiLos Angeles, 6 tetor 2022 (MIA) – Në një intervistë për GQ, Christian Bale shpjegon se si ia detyron karrierën e tij të suksesshme filmike Leonardo DiCaprios.

Domethënë, sipas deklaratave të tij, ai e ndërtoi karrierën e tij mbi rolet që DiCaprio i refuzoi, sepse regjisorët rregullisht shkonin tek ai, e më pas tek të gjithë aktorët e tjerë.

– Nuk është njësoj me mua... Shiko, është sot, por duhet të kishte kaluar ca kohë. Çdo rol që merr një aktor i caktuar, është sikur të jetë një rol që DiCaprio e ka refuzuar. Nuk ka rëndësi se sa mirë je me regjisorin, çdo rol që kam luajtur i është ofruar atij, tha Bale.

Dhe kishte disa njerëz të tjerë që i thanë Bale të njëjtën gjë.

– Pra, faleminderit, Leo! Ai mund të zgjedhë fjalë për fjalë se çfarë të bëjë. Dhe, kjo është mirë për të, ai është i mrekullueshëm. Unë jam mirënjohës që kam marrë ndonjë rol dhe e di që nuk mund të veproj ashtu siç vepron ai. Nuk mund të jetoja as me famën me të cilën ai jeton dhe ai e bën në mënyrë të shkëlqyer, shtoi fituesi i Oskarit nga filmi “The Wrestler”.

Bale është aktual këtë vit me filmat “Amsterdam” dhe “Thor: Love and Thunder”.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail