Britney Spears: Nuk më dhanë para për 15 vjet, dhe unë isha e vetmja që punoja

Los Anxhelos, 15 nëntor 2022 (MIA) – Këngëtarja amerikane e popit, Britney Spears, së fundi u hap për jetën e saj gjatë kohës kur babai i saj Jamie kishte kujdestarinë e saj, me një vendim gjykate se ajo ishte e paaftë për të menaxhuar pronën e saj.

- Sa do të thotë për mua që po blej diçka për herë të parë pas 15 vitesh. Siguria mbajti kartën time të kreditit për 15 vjet. Kur ishte koha për të bërë pazar, gjithmonë më duhej të tërhiqesha dhe të isha mendjemprehtë, ndërsa dikush tjetër godiste kodin dhe ata shkruanin emrin tim. Ishte gjithmonë një kartë krediti. Kam vite që nuk kam para. Kam harruar se si është të blesh diçka. Dhe kartën e parë personale e kam marrë pikërisht një vit më parë, pikërisht në datën 19 tetor 2021. Është një punë e madhe për mua, thotë ylli i estradës.

Britney thotë gjithashtu se babai i saj e trajtoi atë "si një qen" gjatë atyre 13 viteve të paraburgimit.

- Si guxon shteti të më heqë të drejtën për të përdorur fondet e mia. Kisha ndjesinë se babai po përpiqej të më vriste. Unë kam folur disa herë për këtë, kam prova dhe dëshmitarë të asaj që ai po bënte. I kam orët që kam punuar sipas planit – shtatë ditë në javë. Unë isha i vetmi që punoja. Unë kam prova për të gjitha këto, e kam folur në gjykatë, thotë ajo.

E acaruar, Britney më pas vendosi t'i japë fund dhe të vazhdojë të buzëqeshë për pjesën tjetër të jetës së saj, siç thotë ajo.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail