Pierce Brosnan mori nipin e tij të katërtLos Angeles, 18 nëntor 2022 (MIA) – Pierce Brosnan, 69 vjeç, dje në Instagram ka njoftuar lindjen e nipit të tij të katërt. Djali Jackson Ilja Brosnan lindi më 12 nëntor, nga djali i Pierce, Sean dhe gruaja e tij Sanja Banic, e cila është me origjinë nga Kroacia.

“Të gjitha urimet e bukura për ty, nipi im më i dashur, mirëseardhje. Urime, i dashur im Sean, Sanya dhe Marley. Ju uroj paqe”, ka shkruar Brosnan krahas dy fotove nga afër të Jackson.

Çifti janë gjithashtu prindër të 7-vjeçares Marley Mae. Brosnan ka gjithashtu dy nipër e mbesa më të mëdhenj, Isabella dhe Lucas, nga vajza e tij e ndjerë Charlotte, e cila vdiq nga kanceri ovarian në 2013.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail