Bella Hadid është e famshmja “më me stil”.Los Angeles, 24 nëntor 2022 (MIA) – Bella Hadid është shpallur e famshmja “më me stil” nga revista GQ. Sipas jurisë, kjo modele e famshme është një “mjeshtër e stilit” dhe “di të kombinojë në mënyrë perfekte rrobat që zakonisht vishen nga meshkujt”.

Ajo ka drejtuar shfaqje për shumë shtëpi luksoze të modës, duke përfshirë Balenciaga, Bulgari, Dior dhe Versace.

Supermodelja së fundmi ka bërë një “performancë” mbresëlënëse në një sfilatë mode në Paris, kur është shfaqur me brekë dhe dizajnerët kanë krijuar para publikut një fustan të bardhë unik të markës “Copernia”, duke përdorur një sprej në trupin e modeles.

Për kujtim, Bella u shpall femra më e bukur në botë. Kjo do të thotë, përmasat e fytyrës së saj në 94.35 për qind korrespondojnë me "raportin e artë" të "përsosmërisë" njerëzore.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail