Vajza e Elvisit, Lisa Marie Presley, ka vdekurLos Anxhelos, 13 janar 2023 (MIA) – Këngëtarja Lisa Marie, vajza e mbretit të muzikës rock amerikane, Elvis Presley, ka ndërruar jetë pasi u dërgua me urgjencë në spital për një atak të mundshëm në zemër. Lajmin e ka konfirmuar nëna e saj Priscilla Presley.

– Me zemër të rëndë më duhet të ndaj lajmin e hidhur që vajza ime bukuroshe Lisa Mary na la. Ajo ishte gruaja më e pasionuar, më e fortë, më e dashur që kam njohur ndonjëherë. Ne kërkojmë privatësi ndërsa përpiqemi të përballojmë këtë humbje të thellë. Faleminderit për dashurinë dhe lutjet tuaja. Nuk do të ketë komente të tjera për momentin, tha Priscilla.

Lisa Marie Presley vdiq në moshën 54-vjeçare nga një atak në zemër në shtëpinë e saj. Lajmi për vdekjen e saj erdhi disa orë pasi ajo u dërgua në një spital në Calabasas, Kaliforni.

Meqë ra fjala, ajo mori pjesë të martën në çmimin “Golden Globes”. Ajo dhe nëna e saj ishin të pranishëm për të mbështetur Austin Butler, i cili fitoi aktorin më të mirë për portretizimin e Elvisit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail