Junajted para plasmanit në finale të Liga kupës angleze

Mançester, 11 janar 2017 (MIA) - Mançester Junajted ka bërë një hap të madh drejt finales në Liga kupën angleze, pasi mbrëmë në terren vendor e mundi ekipin e Hallit me rezultat 2:0.
Fitoren për "djajtë e kuq" në "Old Traford" në ndeshjen e parë të gjysmëfinales e sollën Huan Mata në minutën e 56-të dhe Maruan Fellaini në minutën e 87.
Revanshi luhet pas dy javëve në Hall Siti.
Sonte me fillim në ora 20 e 45 minuta luhet edhe ndeshja e parë e dyshes së dytë të gjysmfinales. Sauthempton është nikoqir i Liverpullit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail