Liga e kampionëve: Baerni kundër kampionit evropian Real Madrid

Nion, 17 mars 2017 (MIA) - Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve dhe përballja më e madhe që rezervoi ishte ajo mes Bajernit dhe Realit të Madridit.
Shorti i Ligës së kampionëve prodhon dy supersfida; Bajern-Real dhe Juve-Barca.
Ançeloti përballë të shkuarës Juventus për hakmarrje ndaj Barcelonës, ndërsa Leicester për të surprizuar ndaj Atletiko Madrid.
Ndërkohë, Barcelona që realizoi përmbysjen historike ndaj PSG-së do të luajë ndaj Juventusit që eleminoi Porton.
Dortmundi që ‘hoqi qafe’ një tjetër portugeze, Benfikan, do të përballet me Monakon që ‘dëboi’ Pep Guardiolan nga kompeticioni.
Ndeshjet e para luhen në 11 dhe 12 prill, ndërsa ato të kthimit një javë më vonë, 18 dhe 19 prill.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail