Konte ka refuzuar Real Madridin

Londër, 8 qershor 2018 (MIA) - Real Madridi ka kontaktuar menaxherin e Çelsit, Antonio Konte, por ky i fundit ka refuzuar tentimin e spanjollëve për ta sjellur italianin në Madrid.
Skaj Sport Italia konfirmon se ka ekzistuar kontakt mes klubit mbretëror dhe Kontes.
Gazeta Marka po ashtu kishte spekuluar se "Mbretërit" mund të jenë të interesuar për të sjellë teknikun italian.
Por, besohet se Konte ka refuzuar telefonatën e drejtorëve të Realit për një takim, pasi ka thënë se dëshiron të respektojë kontratën me Çelsin.
Nëse klubi e shkarkon Konten, atëherë duhet t’ia paguajë atij 10 milionë euro.
Alternativa tjera për Realin janë Poçetino dhe Arsen Venger.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail