Real Madridi konfirmoi se Ronaldo do të kalojë në Juventus

Madrid, 10 korrik 2018 (MIA) - Real Madridi konfirmoi se i ka lejuar Kristiano Ronaldos të kalojë në Juventus, pasi fudbollisti ka shprehur dëshirë të largohet nga klubi spanjoll.
Pas numrit të madh të spekulimeve në mediat evropiane, pasdite arriti edhe konfirmimi zyrtar nga kampioni evropian për transferin e Ronaldos.
Reali iu falënderua Ronaldos për arritjet e tij në klub dhe e porositi se emri i tij do të mbetet thellë i gdhendur në historinë e Realit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail