Alegri: Për ne afati kalimtar përfundoi

Torino, 6 gusht 2018 (MIA) - Trajneri i Juventusit, Maksimiliano Alegri, kumtoi se klubi i tij përfundoi me transferimet në afatin veror. Kampioni italian u përforcua me Kristiano Ronaldon, Leonardo Bonuçin dhe Zhoao Kanselo.
"Nuk ka nevojë të sjellim më shumë. E morëm atë që e kemi kërkuar. Tani na mbetet t'i zhvillojmë mirë përgatitjet deri në fillimin e sezonit të ri. Ne jemi të motivuar dhe mendoj se këto përforcime do të jenë të dobishme për ne. Me padurim pres të fillojë sezoni i ri", deklaroi Alegri.
Juventusi në gjiron e parë të sezonit 2018/19 në Serinë A do të luaj me Kievo.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail