Ronaldo sot del nga spitali

Ibica, 13 gusht 2018 (MIA) - Ish-futbollisti më i mirë në botë, braziliani Luis Nazario da Lima Ronaldo, iu falënderua të gjithëve për përkrahjen pasi përfundoi në spital në Ibica për shkak të problemeve me frymëmarrjen.
Ai kumtoi se sot kthehet në shtëpi.
"Miq, kisha një grip shumë të keq në Ibica, prandaj u desh të shkoja në spital të premten. Tani gjithçka është në rregull. Po kthehem në shtëpi. Ju falënderoj për dashurinë dhe porositë me përkrahje", shkroi Ronaldo në rrjetet sociale.
Ish-golgeteri i PSV-së, Barcelonës, Interit, Realit dhe Milanit gjatë karrierës së tij ishtei dashur për tifozët mbarë botën, ndërsa dy herë ishte kampion i botës me Brazilin (1994, 2002).lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail