Klopp heziton ta shesë Lovrenin te Milani

Edhe pse Dejan Lovren u lidh me një kalim të mundshëm te Milani, ai mund të qëndrojë edhe një vit te Liverpooli.

Mbrojtësi kroat nuk ka luajtur rregullisht në sezonin e kaluar, pasi Jurgen Klopp preferonte më shumë dyshen Virgil van Dijk dhe Joel Matip në qendër të mbrojtjes.

Por, trajneri gjerman thuhet se nuk do ta lejojë kalimin te Rossonerët për 25 milionë euro, pasi beson se 30-vjeçari vlen më shumë.Sipas asaj që raporton Calciomercato, strategu i The Reds ka thënë më tej se ata do të kenë vështirësi në zëvendësimin e tij, andaj skuadra italiane duhet të ofrojë më shumë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail