Mançester Junajtedi vendosi çmim prej 200 milionë eurove për Pogbën

Mançester, 17 korrik 2019 (MIA) – Udhëheqësia e Mançester Junajtedit i rriti pretendimet për Pol Pogbën, shkruan “Marka” në edicionin e sotëm.

Sipas gazetës spanjolle, “djajtë e kuq” insistojnë për 200 milionë euro, që ta lirojnë nga detyrimet kampionin e botës.

Nga “Santiago Bernabeu” e vlerësojnë çmimin si çmenduri dhe jashtë kornizave të normales nën kushtet e tanishme.

Më 8 gusht mbyllet tregu i transferimeve në Premier Ligë dhe pas kësaj date ka pak gjasa që Junajtedi të pajtohet për kontratë për njërin nga liderët e përbërjes.

Opsionet e “los blankos” për tërheqjen e Van de Bek dhe Kristian Eriksen po bëhen gjithnjë e më reale duke pasur parasysh kërkesat e larta nga “Old Traford”. fc/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail