Juve i blen Ikardin dhe Kiezan

Torino, 26 korrik 2019 (MIA) – Mauro Ikardi nga Interi dhe Federiko Kieza nga Fiorentina janë qëllimi i ardhshëm i drejtorit të Juventusit, Fabio Paratici.

“Koriere di Torino” thekson se negociatat janë në fazën përfundimtare dhe se lojtarët janë të sigurt që t’i bashkëngjiten kampionit italian.

Dy lojtarët muajt e fundit kanë qenë shumë afër me Paraticin i cili punon në atë që të braktisen klubet e tyre Fioreintina dhe Inter.

Megjithatë, burimi i njëjtë pohon se forcimet e reja nuk do të arrijnë në Torino për çmim të vogël, ashtuqë Juventusi do të duhet të shet ndonjë nga lojtarët e vet. fab/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail