Shkupi, nikoqir i Kampionatit të hendbollistëve deri në 19 vjeç

Shkup, 6 gusht 2019 (MIA) – Në Shkup sot fillon Kampionati botëror i hendbollit deri në 19 vjeç e cila zgjat deri më 18 gusht. Ndeshjet do të luhen në QS “Boris Trajkovski” dhe QS “Jane Sandanski”.

Maqedonia është në grupin C bashkë me kombëtaret e Danimarkës, Japonisë, Argjentinës, Nigerisë dhe Bahrainit.

“Verdhë-kuqtë” ndeshjen e parë do ta kenë sonte me fillim në ora 20:30 kundër ekipit të Argjentinës në QS “Boris Trajkovski”. fab/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail