Katër gola të Ronaldos në triumfin e Portugalisë ndaj Lituanisë

Uilnus, 11 shtator 2019 (MIA) – Kristiano Ronaldo shënoi katër gola në Uilnus kundër Lituanisë nikoqire. Loja përfundoi me rezultat 5:1 për Portugalinë.

Në duelin tjetër të xhiros së pestë në grupin B, Serbia gjithashtu në terrenin mysafir festoi fitoren ndaj Luksemburgut me rezultat 3:1.

Lideri i tabelës është Ukraina me 13 pikë, Portugalia ka tetë dhe një ndeshje më pak, Serbia është e treta me shtatë, Luksemburgu ka katër, përderisa Lituania është e fundit me vetëm një pikë. fc/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail