Tuiti i fundit i Brajant ka marrë mbi 2 milionë pëlqime

Los Anxhelos, 27 janar 2020 (MIA) – Tuiti i fundit i lojtarit legjendar të Lejkers, Kobi Brajant, i cili e humbi jetën mbrëmë në aksidentin me helikopter në Kaliforni, tani më ka grumbulluar më shumë se 2,1 milionë pëlqime dhe më shumë se 443 mijë komente.

Brajant i uroi sulmuesit të Lejkers, Lebron Xhejms për atë që e ka kaluar me numrin e pikëve në karrierë dhe është ngritur në vendin e tretë në listën e lojtarëve më efikas në NBA.

“Lebron Xhejms vazhdon ta lëvizë lojën përpara. Respekt të madh ndaj vëllait tim #33644”, ka shënuar Kobi në profilin e tij në Tuiter. fb/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail