Milani ia shkaktoi Torinos humbjen e pestë radhazi

Milano, 18 shkurt 2020 (MIA) – Milani e fitoi Torinon me 1:0 mbrëmë në duel në raundin e 24-të të Kampionatit italian. Goli i vetëm në minutën e 25-të u shënua nga Ante Rebiq.

Milani me tre pikët e reja arriti në 35 dhe doli i teti në tabelë.

Torino pas humbjes së pestë me radhë, mbeti në 27 pikë në pozitën e 14-të. ls/shk/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail