Fenerbahçe i interesuar për Tiago Silva

Stamboll, 2 qershor 2020 (MIA) – Mbrojtësi i Pari Sen Zhermenit, Tiago Silva mund ta vazhdojë karrierën në Turqi.

Sipas portalit turk “Fotomaç”, Fenerbahçe është i interesuar për brazilianin 35-vjeçar, kontrata e të cilit me parisienët skadon në korrik.

Në sezonin 2019/2020, Silva ka luajtur 30 ndeshje për PSZH-në, ku luan prej vitit 2012, ka shënuar një gol dhe ka një asistim. bsh/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail