Ronaldo me mbështetje për bashkëlojtarët pas humbjes nga Milani

Torino, 8 korrik 2020 (MIA) – Lojtari më i mirë i Juventusit, Kristiano Ronaldo, pas humbjes nga Milani në xhiron e 31-të të kampionatit italian (2: 4), theksoi se nuk duhet të dëshpërohet. “Zonja e vjetër” humbi në Serinë A për herë të parë që nga fillimi i shkurtit.

“Ky nuk ishte rezultati që donim, por duhet të ngremë kokën lartë dhe të vazhdojmë të punojmë!” – ka shkruar Ronaldo në Instagram.

Juventus për herë të parë pas shtatë vjetësh pranoi katër gola në një ndeshje në Serie A. Më herët kjo ka ndodhur në tetor 2013 kur humbi nga Fiorentina gjithashtu me rezultat 4: 2. ls/shk/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail