Solskjer: Mbeten edhe katër ndeshje deri te trofeu

Mançester, 5 gusht 2020 (MIA) – Trajneri i Mançester Junajtedit, Ole Gunar Solskjer ka thënë se ambiciet e ekipit të tij janë të fitojnë Ligën e Evropës.

“Mbeten edhe katër ndeshje para trofeut. Ekipi është rritur gjatë gjithë sezonit dhe gëzohemi që përfunduam në vendin e tretë të Premier ligë, por hapi i ardhshëm është të fitojmë trofeun e Ligës së Evropës”, ka thënë Solskjer.

Lojtarët duan të luajnë, nuk ju duhet pauzë. Shpresoj se edhe sonte për fitore nuk do të mungojë motivi edhe krahas avantazhit të madh në ndeshjen e parë, ka shtuar ai.

Sonte në ora 21 në ndeshjen kthyese të një të tetës së finales, ekipi anglez do të përballet më LASK-un. Në ndeshjen e parë “djajtë e kuq” fituan me rezultatin 5:0. fab/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail