Megvaer: Ekipi më i mirë humbi

Këln, 17 gusht 2020 (MIA) – Mbrojtësi i Mançester Junajted, Hari Megvaer ishte jashtëzakonisht i mërzitur pas eleminimit në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës.

“Djajtë e kuq” humbën 1: 2 nga Sevilla në Këln dhe u kthyen në shtëpi.

“Ekipi më i mirë humbi sot. Është e vështirë të pranosh një humbje të tillë. Jemi të mërzitur sepse për herë të tretë këtë sezon po humbasim në gjysmëfinale. Ne jemi të aftë për më shumë, duam të fitojmë trofe dhe nuk do të jemi të kënaqur. Këtë vit ne e kemi përmirësuar shumë lojën tonë. Edhe sot kemi pasur iniciativë dhe krijuam shumë situata. Çdo ditë tjetër do të kishim fituar me një diferencë të madhe”, tha Megvaer. ls/shk/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail