Solskjer: Nëse i realizojmë mundësitë tona, do të fitojmë bindshëm

Këln, 17 gusht 2020 (MIA) – Menaxheri i Mançester Junajted, Ole Gunar Solskjer e arsyetoi humbjen prej 1:2 në Sevilje në gjysmëfinalen e Ligës Evropa me rininë dhe mospërvojën e ekipit të tij, si dhe gjasat e dështuara.

“Nëse i realizojmë mundësitë tona, do të fitojmë bindshëm. Ekipi ynë është i ri. Lojtarët duhet të mësojnë të fitojnë rregullisht. Portieri i ytre Bunu luajti ndeshje të shkëlqyeshme. Nuk kemi nga se të turpërohemi. Ishim shumë të mirë pas vazhdimit të sezonit. Në fund u ë e qartë se kundërshtari tashmë nuk ka fuqi të vazhdojë as fizikisht , as mentalisht”, komentoi norvegjezi pas ndeshjes. ab/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail