Murinjo dëshiron ta shohë Bejlin në Totenhem

Madrid, 20 gusht 2020 (MIA) – Futbollisti i Real Madridit, Geret Bejl mund ta vazhdojë karrierën në Angli, transmeton “El Espanol”.

Sipas portalit spanjoll, Totenhemi është i interesuar për uellsianin 31 vjeçar. Trajneri i “Spars” Zhoze Murinjo, dëshiron në ekipin e tij të jetë Bejli.

Në sezonin 2019/20, Bejli ka luajtur 20 ndeshje në të gjitha turnetë, në të cilat ka arritur tre gola dhe ka bërë dy asistime. ar/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail