Ndërroi jetë papritmas Qamil Selimi ish-futbollist i Vllazërimit

Kërçovë, 28 shtator 2020 (MIA) – Papritmas ndërroi jetë Qamil Selimi ish futbollist i Vllazërimit. Për vdekjen e tij të parakohshme njoftuan nga KF Vllazërimi nga Kërçova.

“Me keqardhje dhe mosbesim të thellë e pranuam lajmin për vdekjen në moshën 52 vjeç, të ish futbollistit të Vllazërimit nga Kërçova, Qamil Selimit. E shfrytëzojmë këtë mundësi t’i shprehim ngushëllim të sinqertë familjes në emër të çdo anëtari dhe mbështetësi të Vëllazërimit, me bindje se Qamili gjithmonë do të mbetet në memorien kolektive të klubit tonë”, theksohet në kumtesën e Vëllazërimit.

Varrimi do të bëhet sot në orën 15 në varrezat e fshatit Leshnicë të Kërçovës. ar/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail