Lejkers do të luajnë ndeshjen e pestë të finales në fanella kushtuar Kobi Brajantit

Los Anxhelos, 8 tetor 2020 (MIA) – Los Anxhelos Lejkers paralajmëruan se do të luajnë ndeshjen e tyre të pestë në serinë e finales në plejofin e NBA-së kundër Majamit, në fanellën e “Mambës së Zezë” (Black Mamba), që i përkushtohet basketbollistit legjendar, Kobi Brajant.

Në ndeshjen e pestë, Lejkers do të kenë mundësinë të fitojnë kampionatin.

Gruaja e të ndjerit Kobi Brajant, Vanesa, miratoi zgjedhjen e Lejkersave: “Përpara Lejkers!” – shkroi Vanesa në rrjetet sociale.

Los Anxhelos Lejkers udhëheqin me 3-1 dhe janë një hap larg titullit. bs/bsh/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail