Elmas edhe mëtej me koronë, nuk do të jetë në ndeshjen me AZ

Neapol, 21 tetor 2020 (MIA) – Trajneri i Napolit, Xhenaro Gatuzo kumtoi se ai nuk do të llogarisë në lojtarin e kombëtares së Maqedonisë Elif Elmas sepse ai është ende pozitiv në koronavirus.

“Zelinski dhe Elmas janë pozitivë për 21 ditë, do të duhet të punojnë shumë për t’u rikthyer në formën ideale”, deklaroi trajneri i Napoli para duelit me AZ Alkmar në Ligën e Evropës.

Ekipi holandez megjithatë ka madje 13 raste pozitive në koronavirus, por ndeshja do të luhet.

Ndeshja e grupit “F” në “San Paolo” është në program të enjten nga ora 18:55. sn/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail