Ter Shtegen u kthye në trajnimet me ekipin e Barcelonës

Barcelonë, 30 tetor 2020 (MIA) – Golmani Mark-Andre ter Shtegen mbajti trajnim me ekipin kryesor të Barcelonës, citohet në ueb faqen zyrtare të klubit.

Golmani nuk hyri në terren prejse ishte mposhtur nga Bajerni në finalen e katërt të Ligës së kampionëve (2:8) më 14 gusht.

Më vonë, Ter Shtegen ishte operuar në gjunj dhe ende nuk ka hyrë në terren. Këtë sezon golin e Barcelonës e mbrojti braziliani Neto. sa/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail