Arsenali e shënoi realizimin më të dobët në Primier Ligë në 22 vitet e fundit

Londër, 9 nëntor 2020 (MIA) – Arsenali humbi mbrëmë në terrenin vendor nga Aston Vila me 3:0 në ndeshjen e Premier Ligës, për xhiron e 8, londinezët kanë shënuar vetëm nëntë gola, Ky është rezultati i tyre më i keq në efikasitetin nga sezoni 1998/99, kur në tetë ndeshjet e para të Premier Ligës kanë shënuar gjithashtu nëntë gola.

Për momentin Arsenali është në vendin e 11-të në tabelën me vetëm 12 pikë nga 24 të mundshmet.

Në pjesën e sipërme zë tabelës janë Lesteri me 18 pikë, Totenhemi dhe Liverpuli me nga 17 pikë, Sautemptoni me 16. ar/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail