Aguero pozitiv në Kovid-19

Mançester, 21 janar 2021 (MIA) – Sulmuesi i Mançester Sitit, Sergio Aguero, sot njoftoi se është infektuar me Kovid-19.

Aguero gjendet në vetizolim nga 10 janari pas kontaktit me person të infektuar me Kovid-19 dhe kur pritej ta lëshonte karantinën, argjentinasi njoftoi se është pozitiv në Kovid-19.

“Pasi kisha kontakt të afërt u vetizolova dhe testi më i ri të cilin e bëra është pozitiv në Kovid-19. Kisha simptoma dhe i ndjek rekomandimet e mjekëve për shërimin tim. Keni kujdes, të gjithë”, shkroi Aguero në profilin e tij në Tuiter. fc/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail