Zidani duhet ta fitojë Ligën e Kampionëve që të shmang shkarkimin nga Reali

Madrid, 2 shkurt 2021 (MIA) – E ardhmja e trajnerit, Zinedin Zidan në Real Madrid varet nga suksesi i tij në Ligën e Kampionëve, transmeton “As”.

Pas rënies nga Kupa e Spanjës dhe Superkupa dhe me 10 pikë diferencë nga Atletiko në Primera, “Mbretërit” kanë një shans të vërtetë për trofe vetëm në Ligën e Kampionëve.

Për ta shmangur shkarkimin, specialisti francez duhet ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Në raundin e 16-të, Real Madrid do të luajë me Atalantën. Ndeshjet do të luhen më 24 shkurt dhe 10 mars. ls/fablexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail