Suarez e shënoi golin e 16-të dhe që tani e arriti rezultatin nga sezoni i kaluar

Madrid, 9 shkurt 2021 (MIA) – Sulmuesi i Atletiko Madridit Luis Suarez i shënoi dy golat për ekipin e tij në ndeshjen e mbrëmshme (2:2) me Selltën, në kuadër të xhiros së 22-të në La ligën spanjolle.

Suarez, 34 vjeç, e shënoi golin e tij të 16-të në kampionat në vetëm 20 paraqitje për Atletikon këtë sezon. Suarez kishte të njëjtin numër golash për tërë sezonin 2019/20, kur luajti për Barcelonën.

Atletiko Madridi është kryesuesi i tabelës në kampionatin spanjoll me 51 pikë nga 20 ndeshje, para Barcelonës dhe Real Madridit që kanë nga 43 pikë nga 21 ndeshje të luajtura. bs/bsh/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail