Interi refuzoi t’ia shes Llukakun Çellsit për 130 milionë euro

Milano, 28 korrik 2021 (MIA) – Çellsi është i gatshëm të paguajë 130 milionë euro për kthimin e sulmuesit në Interit, Romelu Llukaku.

Sipas “Futball Italia”, Interi i ka refuzuar londinezët, pasi nuk janë të gatshëm të ndahen nga lojtari këtë verë. Interin për sulmuesin e ka kontaktuar edhe Mançester Siti.

Sezonin e kaluar, Llukaku (28) ka luajtur 44 ndeshje për Interin në të gjitha garat, ku shënoi 30 gola dhe ka pasur 10 asistime. bsh/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail