Katër ndeshjet e ardhshme të Barcelonës mund të jenë kyçe për Kumanin si trajner

Barcelonë, 16 shtator 2021 (MIA) – Trajneri i Barcelonës, Ronald Kuman mund të shkarkohet nëse ekipi nuk arrin rezultate pozitive në katër ndeshjet e ardhshme, informon “Deportes Cuatro”.

Në shtator, katalunasit do të takohen me Granadën, Kadizin dhe Levanten në kampionatin spanjoll si dhe me Benfikën në Ligën e kampionëve.

Siç theksohet nga portali spanjoll, presidenti i Barcelonës Zhoan Laporta ka qenë shumë i shqetësuar nga disfata e ekipit në ndeshjen e parë të Ligës së kampionëve kundër Bajernit (0:3).

Por, para kësaj madje u tha se Barcelona nuk planifikon të largojë Kumanin pas humbjes nga ekipi gjerman. fab/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail