Rangnik pret që Pogba të hyjë në formë

Mançester, 4 janar 2022 (MIA) – Trajneri i Mançester Junajtedit, Ralf Rangnik ka komentuar vazhdimin e mundshëm të kontratës me mesfushorin Pol Pogba.

Kontrata me futbollistin francez me klubin e Olld Trafordit është i vlefshëm deri në fund të sezonit 2021/22.

“Para se të flasim për nënshkrim të kontratës së re, ai duhet të kthehet në formë. Kemi biseduar kur është kthyer nga Dubai. Tani gjithçka është në dorën e tij. Nuk dua unë ta bind të mbetet”, ka thënë Rangnik për Bi-Bi-Si.

Gjatë sezonit të kaluar, Pogba ka luajtur 13 ndeshje në të gjitha garat dhe ka shënuar tetë asiste. fab/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail