Totenhemi kontraktoi kontratë të re me Lorisin deri në vitin 2024Londër, 21 janar 2022 (MIA) – Ekipi i Premierligës Totenhem u dakordua për vazhdimin e bashkëpunimit me portierin Ugo Loris.

Sipas gazetarit Fabricio Romano, Spars së shpejti do të publikojnë vazhdimin e kontratës me francezin 35-vjeçar deri në fund të qershorit 2024.

Loris është në Totenhem nga gushti 2012. Në sezonin vijues, portieri i ka zhvilluar 22 ndeshje për ekipin nga Londra dhe i ka marrë 27 gola, ndërsa në tetë ndeshje nuk është mposhtur.

Kontrata aktuale e lojtarit është me validitet deri në fund të qershorit të këtij viti.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail