Shorti i çerekfinales dhe gjysmëfinales në Ligën e kampionëveNion, 18 mars 2022 (MIA)- Në selinë e UEFA-s në Nion sot në mesditë me short do të caktohen duelet e çerekfinales dhe gjysmëfinales në Ligën e kampionëve.

Plasman mes tetë ekipeve më të mira kanë siguruar tre ekipe spanjolle (Atletiko Madridi, Real Madridi dhe Vilaerali), tre angleze (Çelzi, Liverpuli dhe Mançester Siti) dhe nga një nga Portugalia (Porto) dhe Gjermania (Bajerni i Munihut).

Ndeshjet e para të çerekfinales do të luhen më 5 dhe 6 prill, ndërsa ndeshjet kthyese më 12 dhe 13 prill. Terminët e gjysmëfinales janë më 26/27 prill dhe 3/4 maj, derisa finalja do të luhet në “Stad de Frans” më 28 maj.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail