Tonali: Humbja nga Çelsi mund të na bëjë më të fuqishëmLondër, 6 tetor 2022 (MIA) – Mesfushori i Milanit, Sandro Tonali vlerëson se nga humbja e mbrëmshme nga Çelsi (0:3) në ndeshjen e xhiros së tretë nga faza e grupeve në Ligën e kampionëve mund të nxjerren mësime të mira.

“Nuk luajtën si Milani. Por, kjo humbje mund të na bëjë më të fuqishëm. Vështirë është të analizohen momentet individuale nga loja, duhet ta analizojmë si tërësi. Të nxjerrim mësime dhe në të ardhmen të mos i përsërisim gabimet”, tha Tonali.

Milani pas tre ndeshjeve ka katër pikë dhe gjendet në vendin e tretë në grupin E. Çellsi në këtë moment është në vendin e dytë, me po aq katër pikë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail