Conte e quajti të çuditshëm rezultatin e ndeshjes me EintrachtLondër, 13 tetor 2022 (MIA) – Trajneri i Tottenhamit, Antonio Conte, ka dhënë mendimin e tij për fitoren ndaj Eintracht (3:2) në ndeshjen e xhiros së katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

– Ndeshja u mbyll me një rezultat të çuditshëm. Mund të kishim shënuar shumë e shumë gola.

Ne duhet të mësojmë nga kjo situatë. Por për ne kjo është një fitore e rëndësishme, tha Conte.

Në duelin tjetër nga grupi D

Marseille mposhti Sportingun si mysafir me rezultat 2:0.

Dy xhiro deri në fund të fazës së grupeve, Tottenham është kryesues me 7 pikë, Sporting dhe Marseille kanë nga 6, Eintracht është në vendin e fundit me 4 pikë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail