Forma e Ronaldos është përmirësuar, jam i lumtur për këtë dhe dua të marr maksimumin prej tijMançester, 12 tetor 2022 (MIA) – Menaxheri i Manchester United, Erik ten Haag, ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për punën e tij në fitnes.

– Dua ta mbështes sa më mirë. Kemi kërkesa për lojtarë, pritshmëri për pozicione të caktuara. Forma e Ronaldos është më e mirë tani sesa në fillim të sezonit. Unë jam i kënaqur me këtë. Unë dua të përfitoj sa më shumë prej saj. Kjo edhe një herë dëshmon se askush nuk duhet të humbasë stërvitjen parasezonale, tha trajneri i Manchester United.

Ronaldo shënoi golin e 700-të në karrierën e tij në klub në fundjavë. Atij iu deshën 943 ndeshje me katër skuadra për të arritur këtë shifër.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail