KB 2022: Zvicra më e mirë se KameruniAl Vakrah, 24 nëntor 2022 (MIA) – Zvicra ka mundur Kamerunin me rezultat 1-0 në ditën e pestë të hapjes së Kampionatit botëror në Katar.

Golin e fitores në takimin e luajtur në Al Vakrah e shënoi Brel Embolo në minutën e 48-të pas asistit të Xherdan Shaqirit.

Raundi i parë i grupit G do të përmbyllet sonte me ndeshjen ndërmjet Brazilit dhe Serbisë me fillim në orën 20.

Sot janë edhe ndeshjet Uruguai – Koreja e Jugut (14:00) dhe Portugali – Gana (17:00).lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail